Skip links

laboratorium

Poznaj nasze laboratorium

eco friendly

Dbamy o planetę

W trosce o środowisko naturalne

Specjalistyczne laboratorium

W jaki sposób sprawdzamy dla Was folie?

Nasze laboratorium wyposażone zostało w nowoczesny sprzęt kontrolno-pomiarowy, który pozwala na bieżącą kontrolę produkcji, poprawianie właściwości oferowanych folii oraz na prowadzenie prac nad wprowadzaniem nowych produktów.

Urządzenie pozwalające wykonać pomiar grubości, wyposażone w czujnik indukcyjny, z wymienną sprężyną, w zależności od wymaganej siły docisku. Dostosowany jest do niego program komputerowy, rejestrujący poszczególne jednostkowe pomiary oraz dokonujący przeliczeń wartości średniej  (zgodnie z normą ISO 4593)

Służy do badania wytrzymałości folii oraz pozwala określić stopień wydłużenia czyli do sprawdzanie własności mechanicznych folii (zgodnie z normą ISO 527)

Służy do kontroli jakości folii przed jej użyciem na maszynach pakujących oraz opracowaniu optymalnych warunków zgrzewu. Pozwala uzyskać zgrzew o szer. 10 mm a następnie określić wytrzymałość zgrzewu na rozciąganie na maszynie wytrzymałościowej (zgodnie z normą ISO 527)

Urządzenie do testowania kurczliwości folii termokurczliwych, dające możliwość badania kurczliwości pod wpływem temperatury

Pozwala określić parametr współczynnika tarcia (zgodnie z normą ISO 8295)

Urządzenie pozwalające sprawdzenie grubości folii

Urządzenie do badania przenikania tlenu (OTR) przez folie i opakowania.

To urządzenie przeznaczone do oznaczania wskaźnika szybkości płynięcia MFR i MVR według normy ISO 1133

To urzadzenie wykorzystywane do sprawdzenia wilgotności w surowcach i regranulacie

Urządzenie przeznaczone jest do oznaczania odporności folii wykonanych z tworzyw sztucznych na uderzenie metodą swobodnie spadającego grotu

Urządzenie do badania  / sprawdzania stopnia nieprzezroczystości folii barwionych

Wykwalifikowana kadra

Profesjonalne miejsce pracy

nowoczesny sprzęt

Szanujemy Twoją prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi cookies na tej stronie można się zapoznać tutaj: polityka prywatności.