Skip links

Folie do pakowania materacy

Gdy chodzi o pakowanie i transport materacy, niezawodna ochrona jest kluczowa. Jak ją uzyskać? Zdecyduj się na folie do pakowania materacy! Produkty od SŁAWPOL to niezastąpione narzędzia dla producentów, dystrybutorów i sprzedawców. Jeśli szukasz wysokiej jakości folii, które zapewnią nie tylko bezpieczeństwo, ale także trwałość Twoich materacy, SŁAWPOL to firma, na którą możesz liczyć!

Wytrzymałe folie do pakowania

Folie do pakowania materacy producenta SŁAWPOL to produkty, którym warto zaufać! Co je wyróżnia? Przede wszystkim jedną z głównych zalet folii do pakowania materacy jest ich wyjątkowa wytrzymałość. Wykonane są z mocnego i odpornego na zarysowanie, rozerwanie i przebicie materiału, a jednocześnie zapewniają niezbędną ochronę przed zabrudzeniami i niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu materace są chronione podczas wszelkich manipulacji logistycznych. To jednak nie wszystkie ich zalety! Folie do pakowania materacy są również elastyczne, co umożliwia łatwe i dokładne owinięcie każdego rodzaju materaca, niezależnie od jego rozmiaru czy kształtu. Wyróżniają je jednak nie tylko doskonałe właściwości mechaniczne, ale także parametry wizualne, które sprawiają, że produkt będzie zapakowany niezwykle estetycznie. 

Folie do pakowania materacy dostosowane do Twoich potrzeb

Folie do pakowania materacy doskonale sprawdzają się nie tylko w transporcie i dystrybucji. Są również idealne do składowania materacy w magazynach. Chronią je przed kurzem, wilgocią i innymi czynnikami zewnętrznymi, które mogą wpływać na ich jakość. 

Dostępne w naszej ofercie folie do pakowania materacy najczęściej występują w postaci worków, taśm i pół rękawów. Można je wykorzystywać zarówno do ręcznego, jak i automatycznego pakowania. Co niezwykle istotne o dokładnych parametrach technicznych zamawianego produktu decyduje klient. To Ty wybierzesz: grubość i długość foli oraz jej kolor lub transparentność. Możesz zdecydować się także na personalizowany nadruk fleksograficzny do 8 kolorów.

Sawline

Nowe technologie w Sławpolu

SawEco

SawReco

SawTer

SawLam

SawMat

SawPian

SawBio

SawTerm

Oferta

Nasze produkty

Folie
TERMOKURCZLIWE

Folie
OPAKOWANIOWE

Folie
JACHTOWE

Foliowe
OPAKOWANIA

Folie Opakowaniowe z mikro i makroperforacją

Zakres usług

Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu branżach

Folie do pakowania materacy od sprawdzonego producenta

Chcesz kupić folię do pakowania materacy? Zaufaj doświadczonej firmie SŁAWPOL! Jako ceniony producent folii oferujemy towary najwyższej jakości. Nasze produkty do pakowania materacy cechują się trwałością, wytrzymałością i skuteczną ochroną przed uszkodzeniami. Dzięki naszemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu gwarantujemy satysfakcję z zakupionych foli do pakowania materacy. W SŁAWPOL dostosowujemy się do ich indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dlatego właśnie oferujemy niezwykle zróżnicowany asortyment. Znajdziesz u nas m.in.: folie termokurczliwe, folie opakowaniowe czy folie LDPE.

Niezawodność, jakość i profesjonalizm to wartości, które definiują SŁAWPOL i sprawiają, że jesteśmy godnym zaufania dostawcą folii do pakowania materacy. Nie czekaj więc dłużej i skontaktuj się z nami już dziś!

Szanujemy Twoją prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi cookies na tej stronie można się zapoznać tutaj: polityka prywatności.