Skip links

Folie jachtowe

unleashing our clients’ potential by maximising the innovation.

Marzysz o niezawodnej ochronie swojej łodzi? Nasze folie jachtowe wykonane z wytrzymałych surowców, z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oferujemy produkty, które zapewniają nie tylko doskonałą ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, ale także długotrwałą trwałość i estetyczny wygląd łodzi. 

Jako doświadczony producent folii, dbamy o użycie najwyższej jakości surowców oraz zastosowanie nowoczesnych technologii produkcji dla jak najlepszego efektu. Nasze produkty zadowolą też miłośników ekologii, gdyż można poddawać je recyclingowi.

Czym są folie jachtowe?

Folie jachtowe to powłoki, wykonane ze starannie dobranych surowców, które chronią łodzie przed zniszczeniem. Są elastyczne, odporne na rozdarcia i łatwe w użyciu, umożliwiając owinięcie jachtu w sposób trwały i estetyczny. Ich zalety to:

  • Ochrona przed czynnikami atmosferycznymi. Folie jachtowe są odporne na działanie wody, deszczu, promieni UV i innych czynników atmosferycznych. Zapewniają skuteczną ochronę przed korozją, blaknięciem kolorów, osadem czy uszkodzeniami spowodowanymi przez działanie słońca i soli morskiej.
  • Wytrzymałość i trwałość. Wykonane z materiałów odpornych na rozdarcia i uszkodzenia mechaniczne. Zapewniają długotrwałą ochronę, nie tracąc przy tym swoich właściwości, nawet w trudnych warunkach morskich.
  • Estetyczny wygląd. Folie podkreślają piękno i styl jachtu. Dostępne są w różnych kolorach i wykończeniach, umożliwiając dopasowanie do indywidualnych preferencji estetycznych.
  • Łatwość użytkowania: Są łatwe w użyciu i instalacji. Mogą być szybko i bezproblemowo nałożone na jacht, zapewniając ochronę i minimalizując ryzyko uszkodzeń podczas przechowywania czy transportu.

Folia do jachtów warta jest inwestycji, jeśli zależy Ci na ochronie łodzi i przedłużeniu jej użytkowania.

Sawline

Nowe technologie w Sławpolu

SawEco

SawReco

SawTer

SawLam

Oferta

Nasze produkty

Folie
TERMOKURCZLIWE

Folie
OPAKOWANIOWE

Folie
JACHTOWE

Foliowe
OPAKOWANIA

Folie Opakowaniowe z mikro i makroperforacją

Zakres usług

Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu branżach

Folie jachtowe w firmie SŁAWPOL

Oferujemy wysokiej jakości folie jachtowe, które zapewnią optymalną ochronę i estetyczny wygląd Twojego jachtu. Są one trwałe, o różnych parametrach, aby dopasować je do Twoich potrzeb. Ich zastosowanie to:

  • Sezonowe przechowywanie. Folie zabezpieczą jacht podczas przechowywania go poza sezonem. Chronią łódź przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, kurzem, zabrudzeniami i uszkodzeniami.
  • TransportFolie termokurczliwe można wykorzystać też do zabezpieczania jachtów podczas transportu na przyczepie. Skutecznie chronią przed wiatrem, deszczem i uszkodzeniami spowodowanymi przez kamienie lub inne drobne cząstki na drodze.
  • Ochrona na wodzie. Folie te mogą być używane jako tymczasowe pokrycie jachtu podczas postoju na wodzie. Zapewniają ochronę przed promieniami UV, wiatrem, deszczem i zanieczyszczeniami, utrzymując jacht w dobrym stanie.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem firmy. Tworzymy folie przemysłowe, które mają zastosowanie w wielu branżach. Nasze folie opakowaniowe, folie LDPE wykorzystywane są do zabezpieczania różnych ładunków i produktów. Zapraszamy!

Szanujemy Twoją prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi cookies na tej stronie można się zapoznać tutaj: polityka prywatności.