Skip links

Folie do palet

unleashing our clients’ potential by maximising the innovation.

Szukasz skutecznego rozwiązania do zabezpieczania towarów na paletach? Nasze folie do palet z pewnością spełnią Twoje oczekiwania! Wysokiej jakości, wytwarzane z wykorzystaniem najnowszej technologii zadowolą najbardziej wymagających. 

Oferujemy wysokiej jakości folie, które zapewniają optymalną ochronę, stabilność i łatwość transportu Twoich produktów. Folie przemysłowe wyróżniają się wszechstronnością i różnymi parametrami, które dostosujesz do swoich potrzeb.

Dlaczego warto wybrać nasze folie do palet?

SŁAWPOL to uznany producent folii, który na rynku istnieje od 1992 roku. Przez ten czas wypracowaliśmy własny system produkcji, wewnętrzne procedury i poznaliśmy najlepszej jakości surowce. Dbamy o jakość produktów oraz zadowolenie klientów. Nasze folie do palet mają wiele zalet, między innymi:

  • Gwarantują bezpieczeństwo i ochronę. Folie do palet są niezastąpione w zapewnieniu bezpieczeństwa towarów podczas transportu i składowania. Zabezpieczają przed wilgocią, kurzem, zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi, minimalizując ryzyko utraty lub zniszczenia wartościowych produktów.
  • Stabilność i wytrzymałość. Folie opakowaniowe naszej produkcji są mocne, elastyczne i odporne na rozdarcia. Dzięki temu skutecznie utrzymują towary na paletach, zapobiegając ich przesuwaniu się lub upadkowi. To solidna ochrona podczas prac na magazynie czy w transporcie.
  • Elastyczność i dopasowanie. Folie są łatwe w użyciu i umożliwiają dopasowanie do różnych rozmiarów towarów i palet, nawet najbardziej nietypowych. Tworzą mocne oraz stabilne owinięcie wokół palety.
  • Oszczędność kosztów. Nasze folie do palet są ekonomiczne, a jednocześnie oferują wysoką jakość. Dzięki optymalnemu zużyciu materiału oszczędzasz na kosztach opakowań.

Produkty, które wytwarzamy, mają szerokie zastosowanie w różnych branżach i sektorach gospodarki. Wybierz artykuł, który zaspokoi Twoje oczekiwania i ciesz się jego wydajnością.

Sawline

Nowe technologie w Sławpolu

SawEco

SawReco

SawTer

SawLam

Oferta

Nasze produkty

Folie
TERMOKURCZLIWE

Folie
OPAKOWANIOWE

Folie
JACHTOWE

Foliowe
OPAKOWANIA

Folie Opakowaniowe z mikro i makroperforacją

Zakres usług

Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu branżach

Zachęcamy do zakupu folii w sklepie SŁAWPOL

W sklepie oferujemy szeroki wybór folii do palet, dostępnych w różnych rozmiarach, grubościach i rodzajach. Produkowane są z dbałością o jakość i skuteczność. Dzięki nim Twoje towary będą w pełni chronione przed uszkodzeniami. Polecamy folie termokurczliwe naszej produkcji, na które możemy nanieść logo Twojej firmy czy informacje o produkcie. Wykorzystaj materiał opakowaniowy do promocji swojego przedsiębiorstwa!  Szukasz czegoś wyjątkowego? Folie LDPE w formie rękawa, półrękawa czy taśmy sprawdzą się do ochrony żywności, podczas magazynowania oraz pakowania towaru o nietypowym kształcie czy w transporcie.

Nasz wykwalifikowany personel służy pomocą i doradztwem w wyborze odpowiedniego typu folii do Twoich potrzeb. Zapewniamy konkurencyjne ceny, szybką dostawę i profesjonalną obsługę. Zabezpiecz swoje towary w sposób niezawodny i ekonomiczny! Zapraszamy do sklepu SŁAWPOL i skorzystania z naszej oferty folii do palet.

Szanujemy Twoją prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi cookies na tej stronie można się zapoznać tutaj: polityka prywatności.