Skip links

Folie termokurczliwe

Folie termokurczliwe to innowacyjne produkty o szerokim zastosowaniu, które zyskują coraz większą popularność w różnych branżach. Wyróżniają je unikalne właściwości zapewniające nie tylko skuteczną ochronę, ale również estetyczną i profesjonalną prezentację towarów. Postaw na sprawdzonego producenta folii termokurczliwej – wybierz SŁAWPOL!

Folie termokurczliwe – czemu warto je wybrać?

Termokurczliwa folia (termokurczliwa folia LDPE) to rodzaj opakowania, które pod wpływem ciepła kurczy się, idealnie dopasowując się do kształtu pakowanego przedmiotu. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu polimerów syntetycznych (polichlorku winylu), które po podgrzaniu zmieniają swoją strukturę.

Jako producent folii dostrzegamy wiele korzystnych właściwości, które przyczyniają się do popularności zastosowania produktów termokurczliwych w różnych branżach. Przede wszystkim, po odpowiednim zwinięciu i zastosowaniu ciepła, folia tworzy idealnie dopasowaną i szczelną powłokę wokół pakowanego przedmiotu. Dzięki temu zapewnia ochronę przed wilgocią, kurzem i uszkodzeniami mechanicznymi oraz gwarantuje stabilność produktu podczas transportu. Dodatkowo folie termokurczliwe są elastyczne, odporne na rozdarcia i charakteryzują się wysoką przejrzystością, co pozwala na estetyczne zaprezentowanie pakowanych towarów. Warto zaznaczyć także, że wszystkie nasze produkty można poddać recyklingowi, co ma pozytywny wpływ na środowisko.

Istotną zaletą folii termokurczliwej od SŁAWPOL jest także możliwość stosowania jej na różnorodne produkty, bez względu na ich kształt, rozmiar czy materiał wykonania. Opakowanie można wykorzystać na towary pakowane zarówno pojedynczo, jak i zbiorczo. Właśnie dlatego folie termokurczliwe producenta SŁAWPOL znajduje zastosowanie w wielu branżach.

Zastosowanie folii termokurczliwej w Twojej branży

Ze względu na doskonałe właściwości folia termokurczliwa producenta SŁAWPOL, jest z powodzeniem używana w wielu branżach i sektorach przemysłu

W branży spożywczej wykorzystywana jest do pakowania żywności, takiej jak napoje, konserwy, sery, słodycze, itp. Zapewnia świeżość, ochronę przed zanieczyszczeniami i przedłuża trwałość produktów spożywczych. Folia termokurczliwa jest stosowana także do pakowania i zabezpieczania różnego rodzaju urządzeń elektronicznych, komponentów, kabli czy przewodów. Chroni je przed wilgocią, kurzem oraz mechanicznymi uszkodzeniami. Folia popularna jest również w przemyśle kosmetycznym. W tej branży znajduje zastosowanie przy pakowaniu produktów kosmetycznych, takich jak szampony, kremy, perfumy, czy mydła. Zapewnia higienę, ochronę przed zanieczyszczeniami oraz estetyczne prezentowanie produktów. To jednak nie wszystko! Z folii termokurczliwych korzysta także przemysł farmaceutyczny. Używana jest do pakowania leków, tabletek, kapsułek oraz innych produktów farmaceutycznych. Chroni je przed wilgocią, światłem oraz pozwala na utrzymanie stabilności opakowania. Ponadto folia termokurczliwa doskonale sprawdzi się do pakowania produktów promocyjnych.

Zastosowanie folii termokurczliwej producenta SŁAWPOL nie kończy się jednak na wyżej wymienionych branżach. Możliwości jej użycia jest o wiele więcej! To od Ciebie zależy, jak ją wykorzystasz! 

Folia termokurczliwa z nadrukiem

Na szczególną uwagę zasługują folie termokurczliwe z nadrukiem. To dzięki niemu firma może spersonalizować swoje produkty i wyróżnić się na tle konkurencji. Na opakowaniu może znaleźć się nadruk logo, informacja o produkcie, grafika lub kod kreskowy. Dzięki temu folia termokurczliwa staje się nie tylko funkcjonalnym opakowaniem, ale także efektywnym narzędziem marketingowym.

W SŁAWPOL oferujemy wysokiej jakości nadruki na folii termokurczliwej wykonane techniką druku fleksograficznego, który jest trwały, odporny na ścieranie i zachowuje wysoką jakość grafiki. Możemy dostosować nadruk do indywidualnych potrzeb klienta, zapewniając profesjonalne wykonanie i atrakcyjny wygląd opakowania.

Sawline

Nowe technologie w Sławpolu

SawEco

SawReco

SawTer

SawLam

SawMat

SawPian

SawBio

SawTerm

Oferta

Nasze produkty

Folie
TERMOKURCZLIWE

Folie
OPAKOWANIOWE

Folie
JACHTOWE

Foliowe
OPAKOWANIA

Folie Opakowaniowe z mikro i makroperforacją

Zakres usług

Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu branżach

Folie przemysłowe od SŁAWPOL

W SŁAWPOL dużą wagę przykładamy do zadowolenia klienta. Dlatego oferujemy folie termokurczliwe występujące w różnych wymiarach i o różnej grubości. Dzięki temu z łatwością dostosujesz je do swoich potrzeb. W naszej ofercie znajdują się jednak nie tylko folie termokurczliwe. Jako producenci z wieloletnim doświadczeniem naszym klientom oferujemy także:

  • folie termokurczliwe,
  • folie opakowaniowe,
  • folie LDPE.

Gwarantujemy wysoką jakość, solidność dostaw oraz wsparcie w doborze produktów odpowiednich do Twoich potrzeb. Folie przemysłowe od SŁAWPOL to doskonały wybór!

Szanujemy Twoją prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi cookies na tej stronie można się zapoznać tutaj: polityka prywatności.