Skip links

Rękawy termokurczliwe

Rękaw termokurczliwy odgrywa istotną rolę w sektorze przemysłowym. Dzięki niemu można nie tylko stworzyć torebki i worki foliowe, ale także zabezpieczyć towar podczas transportu czy przechowywania. Rękawy termokurczliwe producenta SŁAWPOL umożliwiają także grupowanie kilku produktów o nieregularnych kształtach w jednym opakowaniu. Dzięki temu to doskonałe rozwiązanie dla Twojego biznesu!

Rękaw termokurczliwy – kiedy warto go zamówić?

Rękaw termokurczliwy od producenta SŁAWPOL to wszechstronne narzędzie, które znajduje zastosowanie w wielu sytuacjach, wymagających nie tylko ochrony, ale również estetycznego prezentowania produktów. Jego zamówienie jest szczególnie rekomendowane w następujących przypadkach:

  • grupowanie produktów: jeśli Twoje przedsiębiorstwo zajmuje się pakowaniem produktów o nieregularnych kształtach lub różnych rozmiarach, które muszą być sprzedawane razem, rękaw termokurczliwy jest idealnym rozwiązaniem. Umożliwia on łatwe i szybkie grupowanie przedmiotów w estetyczne i funkcjonalne pakiety;
  • ochrona podczas transportu i przechowywania: produkty narażone na uszkodzenia, zabrudzenia, czy też wpływ warunków atmosferycznych podczas transportu i magazynowania, wymagają dodatkowej ochrony. Rękaw termokurczliwy tworzy trwałą, odporną na rozdarcia i przebicia warstwę, która skutecznie zabezpiecza towar;
  • poprawa wizerunku marki: odpowiednio zaprojektowane rękawy termokurczliwe mogą również pełnić funkcję narzędzia marketingowego. Drukowanie na nich logo firmy, informacji o produkcie, czy unikalnych grafik, przyczynia się do zwiększenia rozpoznawalności marki i uatrakcyjnienia opakowania;
  • ekologia i recykling: dla firm zwracających uwagę na ekologiczny aspekt swojej działalności, rękawy termokurczliwe producenta SŁAWPOL stanowią doskonały wybór. Są łatwe w recyklingu, co pozwala na zminimalizowanie negatywnego wpływu na planetę.

Sawline

Nowe technologie w Sławpolu

SawEco

SawReco

SawTer

SawLam

SawMat

SawPian

SawBio

SawTerm

Oferta

Nasze produkty

Folie
TERMOKURCZLIWE

Folie
OPAKOWANIOWE

Folie
JACHTOWE

Foliowe
OPAKOWANIA

Folie Opakowaniowe z mikro i makroperforacją

Zakres usług

Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu branżach

Nie tylko rękaw termokurczliwy

Nasza oferta obejmuje nie tylko rękaw foliowy termokurczliwy. Zamówisz u nas także wiele innych praktycznych folii przemysłowych. Oferujemy m.in.:

Postaw na sprawdzonego producenta foliizdecyduj się na SŁAWPOL!

Szanujemy Twoją prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi cookies na tej stronie można się zapoznać tutaj: polityka prywatności.