Skip links

SŁAWPOL

Produkcja folii polietylenowych i opakowań foliowych z nadrukiem fleksograficznym

SŁAWPOL

rozumiemy potrzeby naszych odbiorców

Folie termokurczliwe

Opakowania foliowe

Folie opakowaniowe

Folie opakowaniowe z mikro i makroperforacją

Regranulacja folii

Folie z nadrukiem

Producent folii Warszawa SŁAWPOL

Szukasz producenta folii w Warszawie? Jesteś w odpowiednim miejscu! SŁAWPOL to lider w dziedzinie produkcji folii! Choć nasz siedziba znajduje się w miejscowości Biała koło Płocka, to oferujemy produkty na terenie Polski i całej Europy. Dlatego nie czekaj dłużej i zapoznaj się z naszym asortymentem już dziś!

Jakość i powtarzalność to podstawowe zasady w naszej firmie.

Nowoczesny park maszynowy pozwala wyprodukować folię najwyższej jakości, a zgrany zespól stara się sprostać każdemu nowemu projektowi.

Co nas cechuje?

Dbałość o klienta, solidny produkt oraz terminowość dostaw. W celu wzmocnienia naszej marki na rynku krajowym i europejskim zdecydowaliśmy się na wdrożenie i stosowanie systemu zapewnienia jakości : ISO 9001: 2000 ,obecnie ISO 9001: 2008 oraz System HACCP.

Czy wiesz, że...

  • w 2022 roku opatentowaliśmy nasz własny produkt!
  • mamy własną drukarnię fleksograficzną
  • dbamy o środowisko – zapytaj o nasz produkt SawEco
  • eksportujemy folię na terenie całej Europy
  • wszystkie nasze produkty można poddać recyklingowi
  • jesteśmy rodzinną firmą, na rynku działamy już od 1992 roku

Dlaczego warto wybrać folie od SŁAWPOL?

SŁAWPOL cieszy się zaufaniem klientów dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu w branży. Nasza rodzinna firma powstała w 1992 roku i od tego czasu ciągle rozwijamy się i doskonalimy produkty oraz procesy produkcyjne. Naszym głównym celem zawsze było zaspokojenie potrzeb klientów poprzez dostarczanie najwyższej jakości folii oraz profesjonalną obsługę. Mamy doświadczenie, wiedzę i umiejętności, by zaoferować Ci produkty, które będą idealnie odpowiadać potrzebom Twojej firmy. Właśnie dlatego jeśli interesują Cię folie termokurczliwe w Warszawie, skontaktuj się z nami!

Producent folii Warszawa – nasza oferta

Nie bez powodu nasze folie przemysłowe są wykorzystywane w różnych sektorach przemysłu, od pakowania, aż po produkcję. To produkty, które charakteryzują się nie tylko wysoką jakością i trwałością, ale także szerokim zakresem dostępnych opcji, takich jak: różne grubości, szerokości i właściwości mechaniczne. Każda nasza folia jest wynikiem precyzyjnego procesu produkcji, dzięki czemu gwarantujemy jej niezawodność i wydajność.

Nasza szeroka gama produktów obejmuje między innymi: folie opakowaniowe, folie LDPE i folie termokurczliwe dostarczane do Warszawy i innych miejscowości w Polsce i Europie. Każda z nich jest projektowana z myślą o konkretnych potrzebach naszych klientów. Ponadto folia termokurczliwa w Warszawie zapewni nie tylko doskonałą ochronę, ale także estetyczne i profesjonalne wykończenie opakowania. Jako producent folii jesteśmy zawsze gotowi dostosować się do Twoich potrzeb i dostarczyć produkty najwyższej jakości, spełniające oczekiwania Twojej branży. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i znaleźć najlepsze folie termokurczliwe dla swojej działalności.

odwiedź nas na

Lider na rynku:

folii materacowych

folii styropianowych

folii ogrodniczych

folii
zbiorczych

Dlaczego warto z nami współpracować?

Rozumiemy, że udana współpraca to nie tylko zaawansowane zaplecze technologiczne, ale również odpowiednie podejście do klienta.

Ponad 30-letnie doświadczenie

Ponad 30-letnie doświadczenie

Profesjonalny i kompetentny zespół pracowników

Profesjonalny i kompetentny zespół pracowników

Elastyczność w realizacji i dostawie zamówień

Elastyczność w realizacji i dostawie zamówień

Kontakt z Firmą 24h na dobę

Kontakt z Firmą 24h na dobę

Nowoczesny park maszynowy

Nowoczesny park maszynowy

Własne laboratorium

Własne laboratorium

Własna drukarnia fleksograficzna

Własna drukarnia fleksograficzna

Własny dział regranulacji

Własny dział regranulacji

Dbamy o środowisko

Dbamy o środowisko

Jak wygląda proces zamówienia?

Złożenie
zapytania

Szybka
Wycena

Przygotowanie
wzoru

Dostarczenie
zamówienia

Realizacja
zamówienia

Akceptacja
oferty

Zobacz naszą firmę od środka

Wysoka jakość i powtarzalność produktu to nasz najwyższy priorytet.

Na rynku działamy od 1992 roku – SŁAWPOL to producent folii o ponad 30-letnim doświadczeniu w produkcji wysokiej jakości folii polietylenowych i opakowań foliowych z nadrukiem fleksograficznym. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do klientów z Polski, ale także do tych z innych europejskich państw. W Twoim przedsiębiorstwie wykorzystuje się folie przemysłowe w procesie wytwarzania produktów? Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś!

SŁAWPOL – zaufany producent folii w Warszawie

Folie to nasza specjalność! Jako ich producent oferujemy produkty, które znajdą zastosowanie w wielu branżach. Nie bez powodu nasze folie, w tym folie LDPE doceniane są przez wiele firm w całej Europie. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim naszym klientom oferujemy szerokie spektrum możliwości dostosowania produktów do indywidualnych potrzeb. Specjalizujemy się w produkcji folii materacowych, folii styropianowych, folii ogrodniczych oraz folii zbiorczych.

Skontaktuj się z nami

Biuro obsługi klienta:

bok@slawpol.com.pl

Rekrutacja:

rekrutacja@slawpol.com.pl

Dział Księgowości:

e.domanska@slawpol.com.pl

Szanujemy Twoją prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi cookies na tej stronie można się zapoznać tutaj: polityka prywatności.