Skip links

Folie z nadrukiem

unleashing our clients’ potential by maximising the innovation.

Chciałbyś się czymś wyróżnić i zwiększyć rozpoznawalność swojej marki? Folie z nadrukiem od producenta to dobre rozwiązanie! Oferujemy wysokiej jakości produkty, które zapewniają ochronę Twoich artykułów lub transportu, ale również umożliwiają personalizację i promocję Twojej firmy. Czym są folie z nadrukiem i dlaczego warto w nie inwestować?

Folie z nadrukiem — indywidualny styl i skuteczna reklama

Folie z nadrukiem to specjalne opakowania, które umożliwiają nanoszenie indywidualnych wzorów, logo, informacji o produkcie lub wybranej grafiki na powierzchnię folii. Wykonane są z trwałych tworzyw, które chronią zapakowane produkty i jednocześnie pozwalają na personalizację opakowania w celach marketingowych. Folie opakowaniowe to pierwsza rzecz, którą widzą klienci kupujący produkty danej firmy. Dlatego, jeśli interesują Cię folie przemysłowe z nadrukiem, na przykład folie termokurczliwe czy folie LDPE to jesteś w dobrym miejscu!

SŁAWPOL to doświadczony producent folii, który umożliwia nanoszenie nadruku na wybrany rodzaj produktu z asortymentu sklepu. Wykorzystujemy do tego technikę druku fleksograficznego, gwarantującego odporność na ścieranie. Tego typu folię wykorzystać można do pakowania różnorodnych produktów, takich jak żywność, napoje, kosmetyki, produkty ekologiczne (nasze folie można poddawać recyclingowi!) czy artykuły promocyjne. Folie z nadrukiem można wykorzystać też do promocji wydarzeń, akcji marketingowych, podczas targów lub imprez specjalnych.

Sawline

Nowe technologie w Sławpolu

SawEco

SawReco

SawTer

SawLam

Oferta

Nasze produkty

Folie
TERMOKURCZLIWE

Folie
OPAKOWANIOWE

Folie
JACHTOWE

Foliowe
OPAKOWANIA

Folie Opakowaniowe z mikro i makroperforacją

Zakres usług

Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu branżach

Zalety folii z nadrukiem z firmy SŁAWPOL

Dlaczego warto inwestować w naszą folię z nadrukiem? Przede wszystkim dlatego, że umożliwia ona personalizację opakowań. Pozwala to na wyróżnienie się na rynku i budowanie rozpoznawalności marki. Jest to też ułatwienie w znakowaniu produktów, gdyż na folii możemy umieścić od razu kod kreskowy. Folie są skutecznym narzędziem reklamowym. Przykujesz nimi uwagę klientów i zwiększysz sprzedaż.

Folie z nadrukiem zapewniają nie tylko personalizację, ale również skuteczną ochronę pakowanych produktów. Zabezpieczają przed wilgocią, kurzem, działaniem substancji chemicznych i biologicznych, zmiennymi warunkami atmosferycznymi, uszkodzeniami lub zniszczeniem. Dodatkowo nasz nadruk jest odporny na blaknięcie, co gwarantuje długotrwałą czytelność informacji. Folie tego typu nadają też opakowaniom profesjonalny i atrakcyjny wygląd. Dzięki precyzyjnie wykonanym nadrukom wszystkie produkty będą prezentować się estetycznie i przyciągać uwagę klientów na półkach sklepowych.

W sklepie oferujemy wysokiej jakości folie z nadrukiem, które pozwolą Ci wyróżnić się na rynku i skutecznie promować Twoją firmę. Nasze folie są trwałe, elastyczne i dostępne w różnych rozmiarach, aby sprostać Twoim potrzebom. Nie wiesz, który produkt zamówić? Nasz zespół pomoże Ci w wyborze odpowiedniej folii oraz dostosowaniu projektu nadruku do Twoich wymagań, zapewni profesjonalne doradztwo na każdym etapie. Stwórz z nami niepowtarzalne opakowania i reklamę dla Twojego przedsiębiorstwa!

Szanujemy Twoją prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi cookies na tej stronie można się zapoznać tutaj: polityka prywatności.