Skip links

Folie do pakowania styropianu

Prowadzisz firmę i szukasz dobrego rozwiązania do pakowania delikatnych materiałów budowlanych? Nasza folia do styropianu z pewnością spełni Twoje oczekiwania! Sławpol to doświadczony producent folii, który stosuje wyłącznie najlepszej jakości surowce oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne. Dzięki temu nasze folie przemysłowe stosowane są dziś w wielu firmach reprezentujących przeróżne branże.

Folie do pakowania styropianu to propozycja dla najbardziej wymagających. Tego typu folie opakowaniowe do delikatnych materiałów, muszą spełniać określone normy. Zapewniamy, że nasze produkty zostały opracowane i przetestowane w ekstremalnych warunkach, gwarantując klientom wysokiej jakości niezawodne rozwiązanie. Sprawdź naszą ofertę i dobierz folię, która spełni Twoje oczekiwania.

Folie do pakowania styropianu od producenta

Nasze folie do pakowania styropianu są stosowane w branży opakowań i przewozu materiałów izolacyjnych. Są przygotowywane w taki sposób, aby chronić styropian przed uderzeniami, zarysowaniem i innymi uszkodzeniami mechanicznym podczas transportu czy magazynowania. Wiele rodzajów folii posiada właściwości, które pomagają utrzymać stabilne warunki, jeśli chodzi o temperaturę tak, aby właściwości izolacyjne tego materiału nie uległy pogorszeniu. Ważnym aspektem jest również odporność folii na wilgoć. Zapewniają one cenną warstwę ochronną przed wodą, co eliminuje ryzyko pogorszenia właściwości zabezpieczających materiału czy rozwoju na jego powierzchni szkodliwych pleśni i grzybów.

Wszystkie folie dostępne są w różnych rozmiarach i grubościach, co pozwala na dostosowanie ich do wymiarów i ilości styropianu lub innych materiałów izolacyjnych. Ich aplikacja jest niezwykle łatwa, co przyspiesza sam proces pakowania. Folie zapewniają również ochronę przed kurzem i zanieczyszczeniami, co jest szczególnie ważne w przypadku materiałów izolacyjnych używanych w budownictwie. Polecamy Ci między innymi folie LDPE wykonane z polietylenu o małej gęstości, które wyróżniają się swoją zdolnością do rozciągania.

Sawline

Nowe technologie w Sławpolu

SawEco

SawReco

SawTer

SawLam

SawMat

SawPian

SawBio

SawTerm

Oferta

Nasze produkty

Folie
TERMOKURCZLIWE

Folie
OPAKOWANIOWE

Folie
JACHTOWE

Foliowe
OPAKOWANIA

Folie Opakowaniowe z mikro i makroperforacją

Zakres usług

Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu branżach

Materiały opakowaniowe

Folie do pakowania styropianu są niezbędne w procesie przechowywania, transportu i montażu materiałów izolacyjnych, zwłaszcza w branży budowlanej. Ich rola w utrzymaniu jakości oraz wydajności izolacji termicznej jest kluczowa dla efektywnego wykorzystania tych materiałów. Proponujemy Ci różne rodzaje folii, co pozwala dostosować opakowanie do specyficznych potrzeb i wymagań materiałów izolacyjnych oraz konkretnej firmy. W naszym asortymencie znajdziesz również inne folie, na przykład folie termokurczliwe, które z kolei skutecznie zabezpieczą nawet najmniejsze lub wyjątkowo delikatne produkty. Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy i zakłady produkcyjne, którym zależy na wysokiej jakości materiałach opakowaniowych o różnych parametrach: wymiarach czy gramaturze. Oferujemy również możliwość nadruku logo czy informacji na wybranej folii, co jeszcze dodatkowo ułatwi identyfikację ładunku oraz promocję firmy.

Szanujemy Twoją prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi cookies na tej stronie można się zapoznać tutaj: polityka prywatności.