Skip links

Folie do pakowania mebli

Wysokiej jakości folie do pakowania mebli to niezwykle przydatne i funkcjonalne produkty, które przydadzą się podczas przeprowadzki, transportu lub do przechowywania mebli. Zaprojektowane w celu zapewnienia ochrony, zabezpieczenia i utrzymania mebli w doskonałym stanie, oferują różnorodne rozwiązania dostosowane do różnych rodzajów mebli oraz potrzeb użytkowników.

Folia do mebli od producenta

Zastanawiasz się jak przewieźć tapicerowane meble, które podatne są na zabrudzenia? Chcesz zabezpieczyć delikatne szafy, komody czy stoliki? A może szukasz sprawdzonego sposobu na to, jak zabezpieczyć meble podczas przechowywania w magazynie? Sięgnij po folię do mebli od producenta z wieloletnim doświadczeniem, który wykorzystuje do ich produkcji wyłącznie wysokiej jakości surowce oraz nowoczesną technologię. Nasze folie opakowaniowe to innowacyjne rozwiązanie, które zyskuje coraz większą popularność w wielu branżach. Folia do mebli skutecznie zabezpiecza je przed uszkodzeniami, a konkretnie przed zarysowaniami, otarciami, a także obiciem podczas transportu lub przechowywania. Dodatkowo stanowi dobrą barierę przed kurzem oraz wilgocią, dzięki czemu meble zachowują swój oryginalny stan i wygląd.

Dzięki zastosowanym do ich produkcji tworzywom sztucznym oraz zaawansowanym procesom obróbki folie są niezwykle elastyczne, co umożliwia łatwe dopasowanie ich do różnych kształtów i rozmiarów mebli. Dostępne są też w różnych grubościach i rozmiarach, przez co dostosować je można do wielkości pakowanego przedmiotu. Dzięki temu, że są przezroczyste, można szybko zidentyfikować zawartość opakowania bez konieczności jego demontażu. Ten materiał pakowy sprawdzi się nie tylko podczas przeprowadzek, ale również jako osłona podczas remontów, do przechowywania sezonowych mebli czy zabezpieczania mebli w magazynach.

Sawline

Nowe technologie w Sławpolu

SawEco

SawReco

SawTer

SawLam

SawMat

SawPian

SawBio

SawTerm

Oferta

Nasze produkty

Folie
TERMOKURCZLIWE

Folie
OPAKOWANIOWE

Folie
JACHTOWE

Foliowe
OPAKOWANIA

Folie Opakowaniowe z mikro i makroperforacją

Zakres usług

Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu branżach

Postaw na jakość w Sławpol

Folie do pakowania mebli to praktyczna propozycja dla branży przeprowadzek, logistyki, magazynowania oraz w przypadku wszelkich sytuacji, w których zachowanie jakości mebli jest kluczowe. Dzięki różnorodności dostępnych opcji użytkownicy mają możliwość wyboru folii najlepiej odpowiadającej ich potrzebom, dbając jednocześnie o zachowanie jakości i estetyki swoich mebli oraz akcesoriów. Polecamy na przykład nasz materiał do pakowania artykułów sypialnianych, nawet takich, które poddawane są rolowaniu.

Sławpol to uznany producent folii, który oferuje klientom szeroki wybór trwałych i niezawodnych produktów. Dbamy o potrzeby naszych klientów, dlatego proponujemy asortyment dla różnych zakładów przemysłowych, firm handlowych i usługowych. Folie przemysłowe naszej produkcji zyskują uznanie w wielu branżach, ułatwiając ochronę mniejszych i większych ładunków. Folie termokurczliwe zabezpieczają najdelikatniejsze produkty. A nasze folie LDPE wykorzystywane są przez coraz więcej firm na terenie kraju, które cenią ich jakość i uniwersalność. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem! Z chęcią pomożemy w doborze odpowiedniego materiału.

Szanujemy Twoją prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi cookies na tej stronie można się zapoznać tutaj: polityka prywatności.