Skip links

Folia termokurczliwa do pakowania

unleashing our clients’ potential by maximising the innovation.

Nasza folia termokurczliwa do pakowania to wszechstronny produkt, który znalazł zastosowanie w wielu branżach. W sklepie SŁAWPOL oferujemy wysokiej jakości folie opakowaniowe, które dostarczają nie tylko doskonałej ochrony, ale również spełniają różnorodne potrzeby pakowania. Czym są folie termokurczliwe? Jakie mają zastosowanie w różnych branżach i jakie przynoszą korzyści?

Folia termokurczliwa w SŁAWPOL

Folia termokurczliwa to elastyczne opakowanie wykonane z tworzywa, które pod wpływem ciepła kurczy się, owijając pakowany przedmiot. Proces ten jest możliwy dzięki zdolności folii do reakcji na podgrzanie, co prowadzi do tworzenia gładkiego i szczelnego owinięcia. Zapewnia ono trwałe, elastyczne i wytrzymałe zabezpieczenie różnego rodzaju produktów.

Jako świadomy producent folii dbamy o stosowanie bezpiecznych dla środowiska procesów i surowców, dlatego nasze produkty można poddać recyclingowi. Folie przemysłowe tego typu mają wiele zalet. Stanowią doskonałą ochronę przed wilgocią, kurzem, zmiennymi warunkami atmosferycznymi i uszkodzeniami. Są elastyczne i bez trudu dopasowują do różnych rozmiarów oraz kształtów pakowanych przedmiotów np. wielkogabarytowych. Można też nadrukować na nich logo, informację o produkcie lub inne dane.

Sawline

Nowe technologie w Sławpolu

SawEco

SawReco

SawTer

SawLam

Oferta

Nasze produkty

Folie
TERMOKURCZLIWE

Folie
OPAKOWANIOWE

Folie
JACHTOWE

Foliowe
OPAKOWANIA

Folie Opakowaniowe z mikro i makroperforacją

Zakres usług

Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu branżach

Zastosowanie naszej folii termokurczliwej

W sklepie SŁAWPOL dostępna jest folia termokurczliwa do pakowania, która doskonale sprawdzi się w wielu branżach, takich jak:

  • Przemysł spożywczy: Folia termokurczliwa jest szeroko wykorzystywana do pakowania żywności, takiej jak napoje, warzywa, sery, owoce czy konserwy. Zapewnia doskonałą ochronę przed wilgocią i utratą wartości odżywczych, pomaga zachować świeżość produktów.
  • Elektronika: W branży elektronicznej wykorzystywana jest do pakowania komponentów elektronicznych, kart pamięci czy baterii. Chroni przed wilgocią, kurzem i zniszczeniem oraz zabezpiecza je przed korozją.
  • Przemysł farmaceutyczny: Folia jest używana do pakowania leków, opatrunków, sprzętu medycznego. Zapewnia higienę, ochronę przed czynnikami zewnętrznymi np. światłem i utrzymanie jakości produktów medycznych.
  • Kosmetyki i chemia: W branży kosmetycznej i chemicznej folia wykorzystywana jest do pakowania perfum, kosmetyków, produktów do pielęgnacji ciała, sprzątania domu. Chroni przed utratą zapachów, ale też zmniejsza ryzyko wycieku produktów w przesyłce.
  • Budownictwo i materiały: Folia termokurczliwa nadaje się pakowania drewna, płyt, okien czy materiałów izolacyjnych. Ułatwia transport ładunku.
  • Logistyka i magazynowanie: Folia jest niezastąpiona do owijania palet, dużych paczek i przedmiotów o nietypowych kształtach. Zapewnia stabilizację, ochronę przed uszkodzeniami i ułatwia identyfikację ładunków.

Serdecznie polecamy nasz asortyment! Produkty jak na przykład folia LDPE z polietylenu niskiej gęstości są też obojętne na działanie soli, zasad czy kwasów. Zapewniamy konkurencyjne ceny, szybką dostawę i profesjonalną obsługę. Zapraszamy!

Szanujemy Twoją prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi cookies na tej stronie można się zapoznać tutaj: polityka prywatności.