Skip links

Folia termokurczliwa do pakowania wielkogabarytowego

unleashing our clients’ potential by maximising the innovation.

Zastanawiasz się jak efektywnie pakować większe towary? Nasza folia termokurczliwa do pakowania wielkogabarytowego z pewnością Ci w tym pomoże! Oferujemy wysokiej jakości produkt, który nie tylko zapewnia doskonałą ochronę, ułatwia transport, ale również identyfikację pakowanych artykułów. Folie opakowaniowe naszej produkcji zyskują zainteresowanie przedstawicieli wielu branży, dzięki jakości i wytrzymałości. Sprawdź nasze folie termokurczliwe i przekonaj się, czy jest to artykuł dla Ciebie.

Czym jest folia termokurczliwa do pakowania wielkogabarytowego?

Folia termokurczliwa to rodzaj opakowania, które pod wpływem ciepła kurczy się, dopasowując się do kształtu pakowanego przedmiotu. Wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa: polimerów syntetycznych (polichlorku winylu), które pod wpływem temperatury kurczą się, tworząc wytrzymałe, zwarte owinięcie wokół towaru. Dzięki temu folia ta zapewnia wyjątkową ochronę pakowanym towarom. SŁAWPOL to producent folii, któremu zależy na środowisku. Dlatego wszystkie nasze produkty można poddać recyclingowi, co pozwala zminimalizować produkcję odpadów. 

Pakowanie wielkogabarytowe odnosi się do procesu ładowania i zabezpieczania dużych, ciężkich lub nieporęcznych przedmiotów, które wymagają specjalnego traktowania. Nasza folia umożliwia ochronę przed uszkodzeniem wystających elementów oraz znacznie skraca czas pakowania większych towarów. Jest przezroczysta, co umożliwia szybkie rozpoznanie pakowanych towarów i przyspiesza proces sortowania oraz wysyłki do klienta. Owiniesz nią bez problemu nawet większe przedmioty o nieregularnym kształcie, których nie da się zapakować do pudła czy kartonu.

Skurczone opakowanie otacza przedmiot szczelnie, chroniąc go przed wilgocią, kurzem, zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Tworzy barierę przed czynnikami zewnętrznymi, które mogłyby wpływać na jakość i stan pakowanych produktów. Dzięki zdolności do kurczenia się pod wpływem ciepła, folia termokurczliwa doskonale dopasowuje się do kształtu i rozmiaru pakowanego przedmiotu. Niezależnie od jego wymiarów i kształtu, folia zapewnia mocne i stabilne owinięcie, które utrzyma wszystko na swoim miejscu.

Sawline

Nowe technologie w Sławpolu

SawEco

SawReco

SawTer

SawLam

Oferta

Nasze produkty

Folie
TERMOKURCZLIWE

Folie
OPAKOWANIOWE

Folie
JACHTOWE

Foliowe
OPAKOWANIA

Folie Opakowaniowe z mikro i makroperforacją

Zakres usług

Nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu branżach

Postaw na jakość i doświadczenie – wybierz SŁAWPOL!

Nasz produkcja oferuje wysokiej jakości folię termokurczliwą do pakowania wielkogabarytowego, która spełni Twoje oczekiwania. Nasz asortyment obejmuje różne rozmiary i grubości folii, dostosowane do różnych potrzeb. Nasze folie przemysłowe są wytrzymałe, łatwe w użyciu i skutecznie chronią towary z wielu branży. Pakuj z nami swoje wielkogabarytowe przedmioty z pewnością, że są dobrze zabezpieczone!

Zapraszamy do SŁAWPOL i sprawdzenia pozostałych produktów. Polecamy folie LDPE wykonane z niskiej gęstości polietylenu. Nie wiesz, który produkt wybrać? Nasz wykwalifikowany personel służy pomocą w doborze odpowiedniego rozwiązania dla Twojej działalności.

Szanujemy Twoją prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi cookies na tej stronie można się zapoznać tutaj: polityka prywatności.